FELSEFEMİZ

Yüksek Kalite Standartları

Sertifikalı kalite yönetim sistemimizle ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimize en yüksek kalitede sunulmasını sağlamaktayız.

Uygun Fiyat

Müşterilerimize rekabetçi ortamlarda avantaj sağlamak adına, ürün fiyatlarımız ürün kalitemize paralel olmak üzere en uygun seviyelerde tutulmaktadır.

Zamanında Teslimat

Başarılı tedarik zinciri yönetimiz ile ürünlerimizin firmanıza zamanında teslim edilmesini sağlamaktayız.

Mükemmel Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri işimizin en önemli parçalarından biridir ve “Mükemmel Hizmet = Memnun Müşteri = Kazançlı İş” olduğunu iyi biliyoruz. Müşterilerimiz hala işimizin başında olmamızın en önemli sebebi olup işimiz,onlara en iyi hizmeti sunmaktır

Çalışanlarımızın Eğitimi

Çalışanlarımızın şirketimiz için en büyük değer olduğuna, yeteneğe yatırım yapmanın Umtech ‘de sürdürülebilir iş büyümesi ve başarısı adına hayati olduğuna inanıyoruz. Bunun sonucu olarak çalışan eğitimi, şirketimizde moral ve iş tatmini ile birlikte verimliliği ve etkinliği arttırmaktadır.

Ekolojik Farkındalık

Ekolojik farkındalık hakkında bilgi sahibiyiz ve ayrıca eylemlerimizin ve faaliyetlerimizin çevremiz ve çevremizdeki ekosistemler üzerindeki etkisini bireysel ve toplu olarak çok iyi biliyoruz.