KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite bizim standardımız ve Umtech iş ilkelerinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Bu prensipler, mükemmel müşteri hizmeti anlayışıyla kaliteli ürünlerimizi zamanında teslim etme çabamızı yönlendirmektedir.

Söz konusu ilkeler, müşterilerimizin iş kalitelerini artıran ürün ve hizmet sunma arzumuzu bilmeleri ve güvenmeleri adına gereklidir.

Umtech olarak, yüksek kaliteli ürün, zamanında teslimat ve mükemmel müşteri hizmetlerinden asla ödün vermemekteyiz.

Bu, herkesin gereken sorumluluğu üzerine alarak, güvenilir markamızla birlikte müşterilerimizin iş performansını korumak için birlikte hareket etmesini gerektirmektedir.

Kalite Politikamız, mükemmellik taahhüdümüzün temel öğelerini özetler ve şunları içerir;

  • Ulusal ve uluslararası standartları takip ederken tüketicilerin taleplerini ileri teknolojimizle karşılayarak hizmet ve ürünlerimizin kalitesini artırmak,
  • Rekabetçi ortamlarda müşterilerimize büyük bir kalite anlayışı ile hizmet ediyor olmak,
  • Kalitemizi artırmak için olağanüstü çaba sarf ederken tüm süreçlerde ürün ve hizmetlerimiz üzerinde mükemmel bir kontrole sahip olmak,
  • Umtech çalışanlarının iyi eğitimli olmalarını sağlamanın yanısıra, kalite politikamız ile ilgili farkındalığı artırmak,
  • Kuruluşumuzun çevre, sağlık ve güvenlik kavramıyla uyumlu olmasını sağlamak,
  • Hedefimiz sadece kalite üzerinde bir kontrole sahip olmak değil, aynı zamanda kalıcı olmasını sağlamaktır.


Bu politikaya uygunluğu yönetmek Yönetim Kurulu Ekibimizin sorumluluğundadır.

Umtech‘de kalite hedeflerimize ulaşmak için; tüm çalışanlarımızın bütünlüğü, işe adanmışlığı, işi sahiplenmesi ve desteği hayati öneme sahiptir. Bu bağlamda; gerekli liderliği, yönetimi ve kaynakları sağlamayı taahhüt ediyoruz. Kalite Politikamız yıllık olarak gözden geçirilerek çalışanlarımıza ve üçüncü kişilere aktarılmaktadır.

Özünde, “Kalite” her şeyden önce ürünlerimize, hizmetlerimize ve markamıza duyulan güvendir. Ancak Kalite, bundan daha da fazlasıdır. Söz verdiğimiz işi söz verdiğimiz şekilde teslim etmekle ilgilidir. Her birimiz, liderliğimiz, özveri ve tutkumuz aracılığıyla kalitemizi ve bize duyulan güveni etkileme gücüne sahibiz.